![]() |
|
Szambo betonowe od producenta - Wersja do druku +- GłośnaSamotność (http://glosnasamotnosc.pl) +-- Dział: Tematy podstawowe (http://glosnasamotnosc.pl/forum-3.html) +--- Dział: Budownictwo (http://glosnasamotnosc.pl/forum-5.html) +--- Wątek: Szambo betonowe od producenta (/thread-42.html) |
Szambo betonowe od producenta - Platag - 04-12-2021 Witam! Co sądzicie o pomyśle kupienia szamba betonowego bezpośrednio od producenta? Jestem niezwykle ciekawy Waszych opinii! RE: Szambo betonowe od producenta - Greatsia - 04-12-2021 Jestem zdania, że to super pomysł. Po pierwsze, możesz w takim przypadku liczyć na dobrą cenę wynikającą z braku kosztów pośrednictwa. Po drugie, producent nie zatai przed Tobą żadnych informacji i bez problemu udostępni kartę techniczną zbiornika. Po trzecie, skorzystanie z oferty producenta to gwarancja transportu pod wskazany adres. A korzystając z okazji, polecam szamba monolityczne oferowane przez firmę 3D Monolit. Po szczegółowe informacje zapraszam na łamy strony https://szambamonolityczne.pl/artykuly/gdzie-kupic-szambo-betonowe-w-malopolsce/ |