05-17-2025, 11:08 AM
Zdecydowanie warto! Sama przerzuciłam się na taki strój (dokładnie Arena Powerskin ST Next) i różnica jest ogromna. Kompresja, wygoda, no i nic się nie przesuwa podczas intensywnych nawrotów.
|
Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa? - przez Cuta - 05-17-2025, 11:07 AM
RE: Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa? - przez Greatsia - 05-17-2025, 11:08 AM
RE: Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa? - przez Platag - 05-17-2025, 11:08 AM
|