Rejestracja
GłośnaSamotność Tematy pozostałe Hyde Park v Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa?
#2
Zdecydowanie warto! Sama przerzuciłam się na taki strój (dokładnie Arena Powerskin ST Next) i różnica jest ogromna. Kompresja, wygoda, no i nic się nie przesuwa podczas intensywnych nawrotów. Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stroje kąpielowe ze spodenkami - ktoś używa? - przez Greatsia - 05-17-2025, 11:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Theme creator : Murat Baykam#6318 (Discord)