05-17-2025, 11:08 AM
Potwierdzam – jeśli trenujesz ostro, to kostium ze spodenkami naprawdę „robi robotę”. Ja pływam w Speedo LZR Valor i nie wróciłabym do zwykłych kostiumów. Po więcej informacji na wskazany temat zapraszam tutaj: https://strefaplywania.pl/blog/damski-st...-ambitnych

